The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιασμός για Πρόβες

+13
liakleo
lol3
space28
Le Parisien
smart-attack
Constantinos
wait, what
Masilnto
NoirJo
Chrisde
jovla
Elfo_Del_Infierno
eurovisionικος
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Παρ Μάης 03, 2024 11:20 pm
koninos έγραψε:https://x.com/andrikeloss/status/1786472017866219663
σχετικα με το αποσπασμα


η κοπελα ειναι απλα icon


Στο "φύγε, μωρή" στην Ερασμία με άκουσε όλο το τετράγωνο. Μαλάκα, πόσο είδωλο, προσκυνώ!  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 1262296416 Razz


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien, Constantinos, koninos και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Παρ Μάης 03, 2024 11:48 pm
Επίσης, είδωλο. Μαθαίνει με nebulossa ισπανικά. 



Αρέσει στους χρήστες Masilnto, smart-attack, Constantinos και eurovisionικος

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 12:24 am
Από τις σημερινές πρόβες ξεχώρισα Γεωργία και...Σαν Μαρίνο  Shocked

Η Ολλανδία ξεκάθαρα επίκληση στο συναίσθημα. Και μετάφραση το outro, και αφιέρωση στους γονείς, και δάκρυα συγκίνησης. Οκ.

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 1:08 am
Υπάρχει και βίντεο που μαθαίνει στην Conchita να κουνάει το μαντήλι. Το οποίο είναι και epic.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, Constantinos, eurovisionικος και impressedguy

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 4:05 am
Βλέποντας και τις τελευταίες πρόβες του β’ ημιτελικού:

Θα μπορούσα να φανταστώ σενάριο με Σαν Μαρίνο στον τελικό ενδεχομένως. Αν τα καταφέρει, ο πάτος εκεί είναι δεδομένος βέβαια, αλλά ας περάσουν μωρέ, γιατί όχι;

Η Γεωργία ορθώς επέλεξε το καλύτερο σημείο της εμφάνισης και του τραγουδιού της (λολ), προκαλώντας ένα μίνι χαμό στις μουρλοκακομοίρες που ονειρεύονται δεύτερη Φουρέιρα (εδώ γελάμε). Η NQutsa θα περάσει τελικό και με καλό τελέ, βάζοντας το nail στο coffin της Μάλτας (αχ, πώς τα λέω έτσι σε μεταμεσονύχτιο χρόνο, όχι, μπράβο μου).

Δεν είμαι τόσο τολμηρός ώστε να προβλέψω αποκλεισμό του Βελγίου, αλλά βλέπει κάποιος televote-appeal σ’αυτό το πράγμα; Αντιτηλεοπτικός, χαζογελάει ενώ θα έπρεπε να έχει το νεύρο και το μυστηριώδες ύφος του βίντεο κλιπ, τα υπόλοιπα αμήχανα. Στον τελικό προβλέπω επικό ναυάγιο στη βαθμολογία του κοινού. 

Εσθονία όπως στον εθνικό τελικό. Λογικά θα περάσει (ίου), αλλά δεν αποκλείω και σενάριο αποκλεισμού. Δεν θα κάνουν πολλά πράγματα στον τελικό, ενώ είναι σίγουρος ο πάτος στις επιτροπές εκεί. 

Το Ισραήλ έχει ένα jury-friendly πακέτο, ενώ θα έχει φανατικούς στο τελέ για προφανείς λόγους. Έχω μεγάλη περιέργεια να δω την τελική αξιολόγηση από επιτροπές κυρίως. 

Νορβηγία περνάει άνετα, αλλά δεν είναι αρκετά tele-friendly για να σκίσει. Βγαίνει λίγο παραπάνω αντι τηλεοπτική από το αναμενόμενο νομίζω. 

Η Ολλανδία λογικά κερδίζει τον ημιτελικό της, αλλά έχει τερματίσει την ανοησία ο τύπος και έχει κάνει τα πάντα να φαίνονται αστεία. Ακόμη και η τελευταία του γκριμάτσα στο κλείσιμο του κλιπ βγάζει απίστευτη ανειλικρίνεια. Οι επιτροπές θα τον έχουν σίγουρα εκτός τοπ 10…

Θα πω ότι περνούν: 
Ελλάδα
Ελβετία
Αυστρία
Αρμενία
Γεωργία 
Βέλγιο 
Εσθονία
Ισραήλ
Νορβηγία
Ολλανδία

Με Εσθονία και Βέλγιο πιθανόν στο μπότομ 2 του ημιτελικού.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 4:38 am
Πόσες ακόμη Φουρέϊρες β διαλογής όπως η Γεωργιανή και η ακροβατισσα από την Μάλτα να αντέξει πια αυτός ο διαγωνισμός. 

Ημαρτον  Rolling Eyes


Το μουρλοκακομοιρες είναι ο πιο to the point χαρακτηρισμός σου για φέτος  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 1262296416

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 5:16 pm
Για να δείξω σεμνός, θα πω ότι το παρακάναμε λίγο Ολλυ μου 
Τα πλάνα θέλουν πολύ βελτίωση

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Chrisde και impressedguy

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 6:07 pm
Το uk εχει ξεφυγει... ευτελιζεται ο διαγωνισμος με τοσο ξεκαθαρους συμβολισμους

Λατρευω Γερμανια που στο σκηνικο γινεται χαμος και αυτος αταραχος λες και μολις ξυπνησε λεει το ποιημα του:

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 26q71o10

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Constantinos, eurovisionικος και impressedguy

Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 6:37 pm
Στην σειρά εμφάνισης είναι μία δαιμονισμένη (Ιρλανδία), ένα γκευ πορν (ΗΒ) και η Παναγία (Ουκρανία)

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 7:09 pm


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, smart-attack, Constantinos και impressedguy

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 7:19 pm
Εμένα μου αρέσει του ΗΒ, καιρός ήταν να βάλουν τη τεχνογνωσία της βιομηχανίας του στη σκηνή. Το πρόβλημα μαζί του είναι ότι συνεχίζει να μην έχει δυνατό τραγούδι. Θυμίζει κάτι μεταξύ ιντερβαλ ακτ και εμφάνιση EMAs που δεν πολυδίνει κανείς σημασία πέρα από τους φανς στο σύνολο του. 

Είδα άλλαξε η Αντζελία ρούχο, φαίνεται καλύτερο εκ πρώτης όψεως.

Ο Γαλλος όπως τα περιμέναμε, αλλά εμένα προσωπικά μου αρέσει. Το χαιπ κάθε φορά είναι μάλλον αυτό που κούρασε πιο πολύ.

Ο Γερμανός κοιμάται όρθιος πάνω στη σκηνή, αν και μπράβο έστω για την προσπάθεια να στήσουν κάτι στη σκηνή.

Η σειρά εμφάνισης όντως θα έχει πλάκα. Το θετικό είναι ότι έφυγαν πολλά από το 1ο μισό

Αρέσει στους χρήστες NoirJo και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 7:31 pm


Αρέσει στον χρήστη Constantinos

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 7:42 pm
1.Το 2024 πόσο κόσμο μπορεί να αφορά μουσικά αυτή η ξενερωσια της Γαλλίας αναρωτιέμαι. Στις επιτροπές βέβαια θα πάει ψηλά. Αλίμονο  Cool
2.Το ΗΒ ασχολιαστο αν και προσπάθησαν τουλάχιστον. Όλα θέλουν μια ισορροπία όμως ειδικά αν το τραγούδι σου είναι generic αγόρι  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 1f60b 
3.Ο Γερμανός ο γλυκούλης δεν είναι κακός τραγουδιστής απλά δεν κάνει για αυτόν τον διαγωνισμό.
4.Η Σουηδία κλασική, επαγγελματική και απαράλλαχτη κάθε χρόνο με το ίδιο προϊόν σε άλλη μορφή. Παλιά έστελναν παραλλαγές των ABBA, τώρα στέλνουν παραλλαγές ενός βιντεοκλίπ. Χαμηλό τοπ10, κυρίως λόγω επιτροπών και συμμαχιών. Αυτή η Σουηδία έχει διασπαρει σαν τον καρκίνο στον διαγωνισμό. Κάνει ότι γουστάρει και όποτε θέλει.
5.Η Ιταλία επιμένω ότι δεν θέλει να κερδίσει και δεν θα κερδίσει. 3 με 8 νομίζω θα παίξει. Ωστόσο στο σύνολο του το προϊόν είναι τίμιο και αξιοπρεπές.
6.Και για κλείσιμο η θεϊκή Ισπανία που όπως όλα δείχνουν μάλλον θα φάει καραπατο αλλά εγώ την αγαπώ για όλους τους λάθος λόγους. Και ότι και να κάνει στο διαγωνισμό για εμένα είναι top.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo και smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 9:46 pm
Αχαχαχα, άργησα να παρατηρήσω ότι στο staging του ΗΒ κάνουν ότι πηδιούνται στο τέλος. Έλα, βαρέθηκα. Στις φωτογραφίες φαινόταν πολύ καλύτερο. Το τραγούδι δεν τραβάει μωρέ, αυτά τα συμπαθητικούλια αμιγώς ραδιοφωνικά ποπ δεν πάνε πολύ καλά στο κοινό. Μπορεί να δούμε το ΗΒ στην δεκάδα των επιτροπών όμως.

Η Γερμανία το παλεύει η καημένη, αλλά εγώ θεωρώ δεδομένο το μπότομ 5 (για να είμαι επιεικής). 

Το τραγούδι της Ισπανίας είναι από τα αγαπημένα μου φέτος, αλλά το Spain 5 points είναι δυστυχώς πολύ πιθανό. Οι επιτροπές δεν θα τρελαθούν ιδιαίτερα. Παρ’όλα αυτά τους πάω (και) φέτος, ωραία πρόταση. 

Το σουηδικό κατασκεύασμα θα μπει άνετα δεκάδα επιτροπών για ευνόητους λόγους (διοργανώτρια που κινεί τα νήματα + άκρως επαγγελματικό staging), αλλά ελπίζω σε Benjamin Ingrosso televote! Χιχιχιχιχι.

Αυτός ο Slimane μου θυμίζει εκείνη την κατηγορία των φυτών στο σχολείο που ήθελαν πάντα να βγαίνουν μπροστά και να πουν απ’έξω κι ανακατωτά το μάθημα της προηγούμενης μέρας. Βαριέμαι αφόρητα αυτή την επιδειξιομανία αυτού του μέτριου τραγουδιστή με αυτό το γλυκανάλατο και μπανάλ μέχρι αηδίας τραγούδι. Λογικά θα το λατρέψουν οι πλέμπες των επιτροπών. Ελπίζω κι εύχομαι σε βατερλό στο κοινό. 

Ιταλία όπως είπαμε και προχθές. Αχρείαστα σκοτεινή. Οι χορεύτριες περισσότερο οπτικό θόρυβο κάνουν παρά καλό εν τω μεταξύ. Καλύτερο το ρούχο εδώ. Αυτό το τραγούδι ρε παιδί μου…λες, μπορεί να πάει για νίκη και μετά στο ρεφραίν πάντα μου ξεφούσκωνε απότομα. Θα δείξει, λογικά θα τα πάει πολύ καλά και σε κοινό και σε επιτροπές, το ερώτημα είναι πόσο καλά βέβαια.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Constantinos και eurovisionικος

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 10:25 pm
NoirJo έγραψε:
Αυτός ο Slimane μου θυμίζει εκείνη την κατηγορία των φυτών στο σχολείο που ήθελαν πάντα να βγαίνουν μπροστά και να πουν απ’έξω κι ανακατωτά το μάθημα της προηγούμενης μέρας. 
Θα διαφωνήσω, 

Τα φυτά ήξεραν απέξω κι ανακατωτα το μάθημα της επόμενης ημέρας ..!  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 1f600

Αρέσει στους χρήστες space28 και Constantinos

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Σαβ Μάης 04, 2024 10:30 pm
Συμπαθητικές πρόβες για όλες τις Big5 + Σουηδία. 

Γερμανία: Ωραία σκέψη αλλά θέλουν αρκετή δουλειά τα camera angles για να βγάζει ένα αίσθημα ζεστασιάς. Σε κάποια σημεία βλέπουμε στο πλάνο μόνο το προπ να καίγεται και τα ροδάκια από κάτω.

UK: Για μένα ξεπέρασε τα όρια του κάνω κάτι προκλητικό που θα συζητηθεί και οδηγήθηκε τελικά σε κάτι φθηνά προκλητικό. Επίσης, τα πλάνα θέλουν δουλειά. Φωνητικά, κουβαλάνε τα pre recorded και στα σημεία που τραγουδάει αυτός είναι τραγικά.

Γαλλία: Ωραία ήπια ατμόσφαιρα και το γνωστό κονσεπτ "φωνάζει να μας πείσει πως είναι τραγουδίστρια"

Ισπανία: η κυρία που το ζει είναι απλώς μια γλύκα. Συμπαθητικό, αν και μπορούσαν να φτιάξουν έναν μεγαλύτερο καναπέ.

Σουηδία: Δεν χρειαζόταν κάτι διαφορετικό από τον εθνικό τελικό, οπότε μια χαρά.

Ιταλία: Σκηνικό, leds, φώτα με λουλούδια και χορεύτριες απλά φασαρία για το τίποτα. Η Angelina ΚΟΥΚΛΑΡΑ και ΦΩΝΑΡΑ σε ένα από τα πιο απαιτητικά τραγούδια - από άποψη ρυθμού και ανασών -  και όχι απλώς γκαρίζοντας ζετεμ ή παρτυ ιζ όβερ. Επιτροπούλες κανονιστε.

Καλή Ανάσταση παιδιά!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, smart-attack, Constantinos και Chrisde

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2024 9:59 pm
Γειααααααααααααααα, μπαίνω λίγο αργά στην κουβέντα οπότε δεν έχει νόημα να πω κάτι γιατί όλα έχουν ειπωθεί. 

Το μόνο ξεκάθαρο είναι ότι δεν μπορεί να ξεχωρίσει ακόμα νικητής. Ισως από αύριο που ο τύπος θα έχει πρόσβαση στις dress rehearsals να ξεδιαλύνει κάπως το τοπίο.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Constantinos και eurovisionικος

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 8:05 am
Το Νέμο φαίνεται ενθουσιασμένο με την πρόβα μας που την έχει δει ολόκληρη και τις τρεις φορές. Επίσης μάλλον ετοιμάζεται συνεργασία Νέμο Χ Μαρίνα! I approve.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 11:55 am
Από το τιρκουάζ χαλι χθες. Γέλασα λίγο, μην πω ψέματα. 

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 438145298_10229480906341529_4719026657602407749_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=T-uHstwVD30Q7kNvgE_7991&_nc_ht=scontent.fath6-1


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, space28, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 12:40 pm
O Κροάτης φαίνεται λίγο να βαριέται τη φάση και να σκέφτεται μόνο την υψηλή θέση; Χθες απέφυγε όλα τα fan media και έφυγε από πίσω πόρτα.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 12:43 pm
Νομίζω ο ίδιος έχει πει ότι δεν είναι καθόλου κοινωνικός και πάρα πολύ ντροπαλός. Δεν θεωρώ ότι είναι κάποιο είδος σνομπισμου. 


Επίσης έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα, τον θέλω νικητή για διάφορους λόγους.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 2:34 pm
Έτσι και κερδίσει η Κροατία, θεωρώ πολύ πιθανό να επιστρέψουν Μαυροβούνιο, Βόρεια Μακεδονία, Ρουμανία, ίσως και Βουλγαρία ! Κέρδος θα είναι για τον διαγωνισμό.

Αρέσει στον χρήστη jovla

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 6:54 pm


Παιδιά εμένα δεν μ'αρέσει η Ιρλανδία...σόρι κιόλας.


Αρέσει στον χρήστη space28

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 7:57 pm
Εγω παλι εξαιρετικο παρ'ολο που δεν ημουν φαν λολ

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 6 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Δευ Μάης 06, 2024 8:01 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:

Παιδιά εμένα δεν μ'αρέσει η Ιρλανδία...σόρι κιόλας.

Χαχαχα, εγώ διαφωνώ! Το staging έχει μερικά εξαιρετικά σημεία πραγματικά, ειδικά το dress reveal. Και η τύπισσα είναι πάρα πολύ καλή! Το «πουλάει» άψογα το κόνσεπτ. Θεωρώ πως μάλλον δεν θα κάνει πολλά πράγματα στον τελικό (οι επιτροπές βασικά θα την χαντακώσουν), αλλά στον ημιτελικό μπορεί να φτάσει και τοπ 3!

Από διάφορα σχόλια που διάβασα, μόνο Λιθουανία, Ιρλανδία, Ουκρανία, Κροατία και Φινλανδία είναι σίγουρες για πρόκριση. Η Πορτογαλία άρεσε πολύ. Λουξεμβούργο, Αζερμπαϊτζάν και Κύπρος χλιαρά πράγματα. Αυστραλία προς το όχι. Σερβία προς το ναι. Μολδαβία και Ισλανδία σίγουρα όχι. Σλοβενία και Πολωνία divisive για διαφορετικούς λόγους η καθεμία μάλλον. Άρα οι τελευταίες 3-4 θέσεις εξακολουθούν να είναι ανοιχτές. Για να δούμε και τη βαθμολογία των διαπιστευμένων στα διάφορα polls απόψε. Τείνω να πω πως Ισλανδία, Σλοβενία, Μολδαβία, Αζερμπαϊτζάν και Αυστραλία θα αποκλειστούν σύμφωνα με τα παραπάνω. Αλλά δεν έχει και λογική να προβλέψει κάποιος να περάσουν τελικό όλες οι χώρες του α’ μισού του ημιτελικού, δεν έχει συμβεί ποτέ. Άρα, αν αποκλειστεί η Πολωνία ή η Κύπρος ή η Σερβία, θα έχει ενδιαφέρον να δούμε ποια θα πάρει τη θέση της. Μπέρδεμα! 

EDIT: Για κάποιο λόγο η Ουκρανία αυξάνει πολύ τις αποδόσεις. Κροατία και Ιρλανδία μειώνουν εντυπωσιακά (αναμενόμενο, ιδίως για Ιρλανδία).

Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης