The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

+22
liakleo
G3N15
alexg
Le Parisien
Constantinos
eurovisionικος
Masilnto
Jimijoop
space28
PetrosIs
Chrisde
eurovisionlover
NoirJo
eurobirdo
lef
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
impressedguy
wait, what
jovla
κωνσταντινος
smart-attack
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Οκτ 25, 2023 10:41 pm
Η υποδοχή από κοινό (εγχώριο και ξένο) όπως και από media είναι καταπληκτική. Έχουμε πολλά χρόνια να δούμε κάτι τέτοιο! Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 3449772844

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, alexg, Yiorgos Agis και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Οκτ 25, 2023 11:49 pm
Εγκρίνει και η Μπουρτσέσκα από το 2017, lmao.

@2.12



Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla και smart-attack

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Οκτ 26, 2023 12:08 am
eurovision queen since 2012 

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Οκτ 26, 2023 11:31 pm
https://eurovisionfun.com/2023/10/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%be%ce%ad%ce%bd%ce%bf%ce%b9-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%ad%ce%bb%ce%bb%ce%b7%ce%bd%ce%b5%cf%82-eurostars-%cf%83%cf%87%ce%bf%ce%bb%ce%b9%ce%ac%ce%b6%ce%bf%cf%85/ 

Έλα, παιδιά μέχρι και η Βασίλισσα Κονστράκτα στηρίζει, τρελαίνομαι!  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 4037559606 I love you

Πλιζ, Μαρίνα, βρες το καλύτερο τραγούδι!  bounce


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Σαβ Οκτ 28, 2023 5:44 pm
Είμαστε όμως σίγουροι ότι δεν είχε ανάμειξη ο Παπαδημητρίου; Απ' ο,τι θυμάμαι το 2019 ο Παπαδημητρίου είχε κάνει αρχικά πρόταση στη Σαττι, έπειτα στην Φαφούτη και τελικά κατέληξε στην Ντουσκα. Είναι λογικό η ΕΡΤ να αποφάσισε να κρύψει τα πρόσωπα μετά τα περσινά έκτροπα, αλλά δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι πλέον δεν έχουν καμία ισχύ στην επιλογή του Καλλιτέχνη.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28 και Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Οκτ 29, 2023 5:30 pm
Σε κάθε περίπτωση, ελπίζω να υπάρξει ανάμειξη του κόσμου στην επιλογή του τραγουδιού. Δεν νομιζω ότι είναι τόσο δύσκολο πια να δώσουν στη δημοσιότητα 4-5 κομμάτια, στα οποία θα καταλήξουν ΕΡΤ και Σάττι και να ψηφίσουμε ή να δώσουμε feedback. Ακόμα και μια υποτυπωδη βραδιά τελικού μπορούν να διοργανώσουν. Καλά το πάνε έως τώρα, μην μας το χαλάσουν στη συνέχεια.  green


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και alexg

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Οκτ 29, 2023 6:03 pm
Θα ήθελα εθνικό τελικό μόνο στην περίπτωση που η Μαρίνα βρίσκεται σε αδιέξοδο και δε ξέρει με ποιο να πάει. Αλλιώς, αν έχει αγαπημένο και ξέρει πολύ καλά ποιο θέλει, το βρίσκω αχρειαστο. Ίσα ίσα έχουμε δει στο παρελθόν καλλιτέχνες να ξενερώνουν που ο κόσμος δε διάλεξε το αγαπημένο τους (Eden Alene) ή να σαμποτάρουν το αγαπημένο του κοινού για να πάνε με αυτό που θέλουν (Roxen). Ας πάει η Μαρίνα και να το ζήσει όπως το θέλει στο 100%.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, alexg και GunadaOgunkoya

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Οκτ 29, 2023 8:17 pm
Το ότι δεν έπαιξε ρόλο η συγκεκριμένη επιτροπή φέτος δεν σημαίνει ότι ο Παπαδημητρίου δεν ενεπλάκη. Πιο λογικό μου φαίνεται να είχε εμπλοκή παρά να μην είχε όταν η φετινή επιλογή ήταν η Σαττι που ο ίδιος προσπαθει να την ψήσει εδώ και τέσσερα χρόνια.

Έτσι από περιέργεια από το υπάρχον υλικό της Μαρίνας, ποίο τραγούδι θα σας έψηνε περισσότερο ως συμμετοχή θεωρητικά.. εγώ θα προτιμούσα κάτι σαν το άδειοι δρόμοι.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Οκτ 29, 2023 10:26 pm
Όλα της τα τραγούδια μου αρέσουν πολύ και το αστείο είναι ότι η δισκογραφία της αν και μικρή είναι τόσο versatile... Λατρεύω Κριτικό, Άδειοι Δρόμοι και Πόνος Κρυφός. Αλλά για να είμαι ειλικρινής, θα την ήθελα στη eurovision με ένα τελείως εξωστρεφές τραγούδι σαν τη Μάντισσα να γίνει τζερτζερλο γιατί το έχουμε ανάγκη οι Έλληνες αυτό από μία ελληνική συμμετοχή.


Παράλληλα σας παροτρύνω να ακούσετε το νέο podcast των Alcopod is free. Δε λένε κάτι το σπουδαίο, αλλά έχουν ακριβώς την ίδια χαρά με εμένα και νομίζω του κάθε μέσου Έλληνα γιουροφαν. Απλά ζούμε ένα όνειρο τη τελευταία εβδομάδα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Chrisde, GunadaOgunkoya και eurobirdo

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Οκτ 29, 2023 11:29 pm
Δε ξέρω αν θα ήθελα να διαλέξουμε εμείς για τη Μαρίνα γιατί πολύ φοβάμαι οτι είτε θα διαλέξουμε κάτι που δε θα θέλει και θα ξενερώσει, ή θα διαλέξει αυτή εμπλέκοντάς μας ψεύτικα όπως η Victoria το 2021 και θα ξενερώσουμε εμείς. Ας διαλέξει αυτή, την εμπιστεύομαι.

Νομίζω ότι το πιο «έξυπνο» θα ήταν να πάει με τραγούδι τύπου Μάντισσα που σε κρατάει με τη μια.
Εμένα η καρδούλα μου χτυπάει για το Πόνος Κρυφός  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 4037559606
Δε θα με χαλούσε καθόλου να έστελνε κάτι τόσο εσωτερικό με μια παρουσία που να τραβάει την προσοχή. Καταλαβαίνω όμως ότι είναι δύσκολο αυτό…

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, Chrisde και GunadaOgunkoya

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Οκτ 31, 2023 5:01 pm
Αχ άρχισαν ήδη να δουλεύουν το project. Φαίνεται διατεθειμένη η ΜΙΝΟΣ να ρίξει λεφτά. 🥹🥹🥹 Τι ωραίες στιγμές ζούμε από το πουθενά. 

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Chrisde και eurobirdo

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Οκτ 31, 2023 6:39 pm
jovla έγραψε:Θα ήθελα εθνικό τελικό μόνο στην περίπτωση που η Μαρίνα βρίσκεται σε αδιέξοδο και δε ξέρει με ποιο να πάει. Αλλιώς, αν έχει αγαπημένο και ξέρει πολύ καλά ποιο θέλει, το βρίσκω αχρειαστο. Ίσα ίσα έχουμε δει στο παρελθόν καλλιτέχνες να ξενερώνουν που ο κόσμος δε διάλεξε το αγαπημένο τους (Eden Alene) ή να σαμποτάρουν το αγαπημένο του κοινού για να πάνε με αυτό που θέλουν (Roxen). Ας πάει η Μαρίνα και να το ζήσει όπως το θέλει στο 100%.

Έτσι όπως το θέτεις, το ακούω ως επιχείρημα. Μακάρι να βρει κάτι που θα της κάνει κλικ με τη μία και να πει "αυτό είναι!". 

Συμφωνώ επίσης για "Μάντισσα". Νομίζω πως πρέπει να παέι με κάτι εξωστρεφές κα με δυνατό hook. 

Tέλος, πολύ χαίρομαι που η προετοιμασία ξεκίνησε νωρις.  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 1262296416 

Η μόνη μου ανησυχία είναι το staging, αλλά αυτό δεν είναι της παρούσης, από τη στιγμή που δεν υπάρχει ακόμα το κομμάτι.


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Οκτ 31, 2023 11:49 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και jovla

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 01, 2023 10:13 am
Εξαιρετική επιλογή καλλιτέχνη από την ΕΡΤ.
Οπότε υπάρχει η πρώτη ύλη.
Από εκεί και πέρα, όλοι γνωρίζουμε ότι στη Eurovision μετράει σε μεγάλο ποσοστό το τραγούδι,
και ακόμη περισσότερο το πώς θα περάσεις, θα πλασάρεις και θα παρουσιάσεις αυτό που έχεις να τραγουδήσεις.
Εμένα θα μου άρεσε ως ιδέα, η Μαρίνα να τραγουδήσει κάτι πιο mainstream έθνικ,
όπως για παράδειγμα ένα κομμάτι της Ευαγγελίας.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 01, 2023 12:24 pm
Ας πω και εγώ μπράβο στην ΕΡΤ για την εξαιρετική επιλογή αλλά και στη Μαρίνα για την αποδοχή της πρόσκλησης αλλά και τον τρόπο που το διαχειρίζεται μέχρι τώρα.

Για χρόνια ήταν η πρώτη μου επιθυμία για εκπροσώπηση της χώρας και τώρα που την επέλεξαν ελπίζω να βρεθεί εκείνο το τραγούδι που θα την κάνει να λάμψει και να ξεχωρίσει. Έχοντας την ευκαιρία να την δω live φέτος αλλά και από κάποια live στο youtube, θα ήθελα ιδανικά ένα τραγούδι στο μοτίβο των Chichovite Konye και του Τι Λείπει, που συνδυάζουν έθνικ, πολυφωνίες και γρήγορο ρυθμό, τα οποία η ίδια μαζί με τις φωνές υποστηρίζουν απίστευτα και φαίνεται να τα διασκεδάζουν.

Κάθε επιτυχία Μαρίνα!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και GunadaOgunkoya

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 01, 2023 10:24 pm
 

Υπάρχει τρελό hype και δικαιολογημένα. Μακάρι δικαιωθούν οι προσδοκίες μας!  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 4037559606 I love you


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Νοε 03, 2023 11:03 pm
https://eurovisionfun.com/2023/11/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b5%ce%b8%ce%bd%ce%b9%ce%ba%cf%8c%cf%82-%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b9%ce%ba%cf%8c%cf%82-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%bd%ce%ad%ce%bf%ce%b9-%cf%83%cf%87%ce%bf%ce%bb%ce%b9/

Στο τραπέζι βρίσκεται ακόμα η ιδέα διοργάνωσης τελικού για την επιλογή τραγουδιού. Οκ, για να δούμε.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Σαβ Νοε 04, 2023 5:42 pm
Γιορτάζω τις 5000 δημοσιεύσεών μου σε αυτο το φόρουμ με λίγη ακόμα Μαρίνα, αυτή τη φορά από την παράσταση "Ερωτόκριτος", την οποία είχα παρακολουθήσει στο Ηρώδειο.  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 4037559606







Να έχετε ένα υπέροχο σαββατοκύριακο.  green


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και alexg

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 08, 2023 4:47 pm
Τέλος η Κοζάκου από τον σχολιασμό της eurovision που μας κρατούσε συντροφιά από το 2011. Εγώ θέλω να την ευχαριστήσω για την υπέροχη δουλειά που έκανε τόσα χρόνια με τον Γιώργο Καπουτζίδη και για όλες τις υπέροχες μεταδόσεις που μας εξασφάλισε. Θα τους θυμάμαι για πάντα. Σίγουρα έχουν χαραχτεί στη μνήμη μου για πάντα αφού ήταν σχολιαστες σε όλα τα εφηβικά μου χρόνια! Θα μας λείψουν. Η ΕΡΤ έχει να κάνει ένα δύσκολο έργο με την αντικατάσταση τους.

https://eurovisionfun.com/2023/11/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b5%ce%ba%cf%84%cf%8c%cf%82-eurovision-2024-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b7-%ce%bc%ce%b1%cf%81%ce%af%ce%b1-%ce%ba%ce%bf%ce%b6%ce%ac%ce%ba%ce%bf%cf%85/

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 08, 2023 7:12 pm
Εντωμεταξύ έχει πέσει πολύ πανηγύρι, χωρίς να καταλαβαίνω απαραίτητα το λόγο. Αντιλαμβάνομαι ότι έπαιξε ρόλο η συμμετοχή της στην επιτροπή του τρόμου πέρσι, συν και όσα είπε. Αλλά για κάποιο λόγο τρώει μόνο αυτή όλο το hate, ενώ βλέπω κόσμο να είναι πεισμένος ότι ήταν και κακή στη δουλειά της, κάτι που δε θα έλεγα ότι ισχύει, ειδικά αν σκεφτούμε ότι έχουν περάσει απ το booth η Πασχαλίδου, οι Μαγγίρες και αυτοί που ήταν το 2018. Anyway θεωρώ πως είναι καλή μια ανανέωση.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Νοε 08, 2023 9:47 pm
Από αυτά που ακούγονται ίσως να είναι για καλό που έφυγε, αλλά πραγματικά έχει καταπληκτική χροιά για εκφωνήτρια...

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και alexg

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης